Nákup následovníků nikdy nebyl snazší!

NEJPRODÁVANĚJŠÍ
 • Deal! auto má rád instagram

  Lajky + automatické zobrazení Instagramu

  Desde: 19,99 / my
 • Deal!

  Koupit Likes Instagram

  0,79 - 249,99
 • Deal!

  Auto-následovníci Instagramu

  Desde: 2,99 / týden s 1 týdenní zkušební verzí
 • Deal!

  Kupte si LinkedIn následovníky

  7,99 - 360,99
 • Deal!

  Kupte si lajky ke zveřejnění

  1,10 - 35,00
 • Deal!

  Kupte si na YouTube lajky / nelibosti

  1,99 - 1.099,99
 • Deal!

  Kupte si pohledy na Instagram

  0,79 - 500,00
 • Deal!

  Koupit sledující Facebook

  6,99 - 12.000,00

Automatické služby pro vaše sociální sítě

Auto Sledující pro Instagram

Získejte sledovatele každý týden bez obav z nákupu Vyzkoušejte to na týden zdarma!

Automatické označení pro Instagram

Získat lajky u všech vašich publikací během několika minut je možné! Na co čekáš?

Slevy a nabídky

Balíčky produktů za bezkonkurenční cenu, časově omezené slevy a výprodejové produkty. Na co čekáš?

Koupit instagram sledující

Koupit instagramové fanoušky od 0,79

Auto sledující Instagram

Vyzkoušejte to ZDARMA!

Kupte si sledující na Facebooku

Nakupujte fanoušky a lajky na své fanpage od 3,49

Koupit sledující Twitter

Kupte si sledující pro svůj profil na Twitteru od 0,79

Auto sledující Instagram

Vyzkoušejte to na týden zdarma!

Koupit instagram sledující

Nákup následovníků Instagramu je jednou z nejlepších možností pro všechny, kteří chtějí rychlý růst svého účtu, protože profily s vyšším počtem sledujících mají tendenci přitahovat více pozornosti od ostatních lidí, kteří se stanou následovníky při hledání zajímavých publikací.

Koupit sledující Twitter

Nákup sledujících na Twitteru je vysoce doporučená služba pro ty, kteří potřebují rychle a efektivně zvýšit počet sledujících, ať už z osobních nebo profesionálních důvodů.

Koupit odběratele YouTube

Nákup předplatitelů YouTube je velmi častý postup mezi youtubery, těmi, kteří mají na starosti marketing hlavních značek na trhu, a nejslavnějšími lidmi, protože se ukázalo, že díky tomu získávají velké množství aktivních následovníků.

Líbí se mi a automatické hry

Přidáváme lajky ke každému novému příspěvku, bez ohledu na to, kolik fotografií zveřejníte, neexistují žádná omezení

Proč my?

Levné ceny

Pokud hledáte ekonomickou reklamní kampaň, poskytujeme služby přizpůsobené vaší poptávce. Snižujeme náš zisk, abychom udrželi nejnižší ceny

30denní záruka

Nabízíme výměnu poskytované služby v případě ztráty po dobu 30 dnů od přijetí platby, pokud nedojde ke zneužití uživatelem.

zabezpečení

Slibujeme, že nebudeme prodávat ani šířit informace poskytované našimi uživateli. Máme systém šifrování dat (SSL), který chrání vaši identitu

Zákazník

Svým klientům nabízíme rychlou, profesionální a kvalitní podporu. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Jakékoli pochybnosti vyřešíme maximálně do 24 hodin.

Přijímáme také bitcoiny

Kromě možnosti platit za naše služby vaší kreditní kartou, Paypal a bankou. Nyní také přijímáme platby pomocí BitCoin.

Ohlasy

Po dlouhém hledání poskytovatele, který nabízí kvalitní a rychlé služby, jsem se rozhodl pro Creapublicidadonline.com, díky jejich vedení a radám mám nyní mnoho klientů se zájmem o mé podnikání. Nákup následovníků je velmi dobrá volba. Díky, skvělá práce.

Pedro Almeida

HR řešení, España

Velmi spokojeni s jejich prací, budeme i nadále spolupracovat po dlouhou dobu, profesionální a seriózní zacházení.

FACPSI

Společnost, Mexiko

Koupil jsem si následovníky na instagramu a díky neuvěřitelné práci tohoto webu se mi podařilo získat slávu na sociálních sítích, nyní mě volají po spoustě pracovních míst. Doporučil jsem mnoho svých kontaktů, pozdravů a ​​poděkování.

Kiara fdz

Actriz, Kolumbie

Proč kupovat stoupence pro sociální sítě?

 

Dnes se přítomnost v sociálních sítích stala nezbytností pro ty, kteří chtějí mít místo na internetu, sociální sítě jsou jedním z reklamních kanálů, které více uživatelů pohybuje společně s vyhledávačem Google. Zdá se tedy logické používat tyto platformy k inzerci vzhledem k výhodám, které nám nabízí, to jsou některé:

 • Můžeme mít úžasný dopad s minimální investicí, protože reklama na sociálních sítích je ve srovnání s jinými kanály levná.
 • Snadné segmentování publika, které chceme oslovit.
 • Flexibilita ve formátu reklam.
 • Monitorování naší činnosti prostřednictvím zpráv.

Vzhledem k tomu, že web je k dispozici všem, je běžné, že existuje velká konkurence, a když nový uživatel hledá produkty nebo služby, obvykle hledá sociální sítě společnosti, aby zjistil, zda je v nich přítomna, a znáte tedy názor od jiných lidí, kteří již značku vyzkoušeli. Jak se říká, první dojem je vždy ten, který se počítá.

Pokud jde o společnost, značku nebo začínající umělce, je to naprosto normální a přijatelné koupit následovníky nebo určité služby, které zvýší váš dopad na sociální sítě. Jedná se například o: sledující, lajky, reprodukce vašich videí, pozitivní komentáře ... Jak je však můžeme využít ve svůj prospěch?

Pokud opravdu chceme využít výhod těchto typů služeb, musíme použít strategie, které nám umožní maximalizovat náš dopad, zde některé necháme, ale existuje mnoho metod, které můžete vytvořit. Buďte kreativní a vyzkoušejte různé metody, dokud nenajdete tu nejlepší pro svoji kapsu.

 

Vzhled

Hlavním cílem je simulovat velký dopad, tímto způsobem upoutáme pozornost uživatelů a bude snazší přimět je, aby nás sledovali (follow). Velké zastoupení na sociálních sítích usnadní růst účtu, protože skuteční uživatelé mají tendenci sledovat účty s mnoha následovníky.

Následovat zpět

Jedná se o strategii založenou na skutečnosti, že mnoho uživatelů, které sledujete, vás sleduje zpět, takže doporučujeme sledovat velký počet uživatelů denně.

Umístění v RRSS

Velké množství návštěv, následovníků, komentářů, lajků, retweetů ... pomůže sociálním sítím umístit náš obsah a ukázat jej jako trend nebo relevantní obsah. Tímto způsobem oslovíme mnohem více skutečných uživatelů se zájmem o náš obsah. Vždy používáme naše produkty vyváženým a přirozeným způsobem (není přirozené mít v každé publikaci 50.000 3 sledujících a 1 lajky nebo 20 milion návštěv ve videu a XNUMX lajků).

zkus to vidět

Svůj účet můžete automatizovat a denně odesílat stovky lajků, soukromých zpráv s výzvami k akci ... různým uživatelům, kteří po zobrazení vašich zpráv nebo lajků přijdou na váš profil zaujatí.

Zvyšte své šance na nalezení zaměstnání

V současné době existují stovky pracovních míst, které vyžadují odborný profil v oboru sociální sítě, vědět jak a kde dostat tisíce odběratelů v krátké době to může být zásadní pro mnoho začínajících podniků.

V rozvíjejících se účtech koupit následovníky nebo nám tento typ služby umožňuje přístup k takovým strategiím, protože některé sociální sítě omezují aktivitu našich profilů v závislosti na sledovatelích, které máme, zde máme několik příkladů:

 • Pokud budeme mít několik sledujících, nebudeme moci správně používat „následnou kontrolu“, protože kromě nevyváženosti poměru sledujících / sledovaných budeme omezeni sociální sítí, když chceme sledovat mnoho denních uživatelů, takže od začátku potřebujeme velké množství sledujících.
 • Stejně jako následující je omezen počet sledujících, jsou omezeny také soukromé zprávy nebo lajky, které můžeme za den odeslat (aniž bychom spadali do činnosti klasifikované jako „podvodná“). Čím více sledujících máme, tím větší je limit přímých zpráv, lajků nebo každodenních oblíbených.
 • Přidání pozitivních komentářů, lajků a zhlédnutí do našich videí pomůže logaritmu sociální sítě přirozeně umístit video.

Netřeba říkat, koupit následovníky Jedná se pouze o doplněk, pokud chceme zvýšit dopad naší sociální sítě, nepochybně nás podpoří, ale nemůžeme nechat stranou obsah, zpětnou vazbu s našimi následovníky atd.

Poslední příspěvky na našem blogu

Jak nahrát GIF na Instagram

Jak nahrát GIF na Instagram

Instagram je jednou ze sociálních sítí, která nabízí stále komplexnější funkce a integrace, což znamená, že uživatelé, kteří používají její platformu, mají k dispozici velké množství různých způsobů, jak se vyjádřit se svými přáteli a následovníky. Pro...

číst více
Jak se stát ověřeným uživatelem na Twitteru

Jak se stát ověřeným uživatelem na Twitteru

Ověřování na Twitteru je jednou z funkcí, kterou uživatelé aplikace Twitter, jedné z hlavních sociálních sítí, kterou dnes můžeme najít, nejvíce vyhledávají, a to navzdory skutečnosti, že je nám k dispozici již mnoho let. Jestli chceš...

číst více
Jak najít staré tweety na Twitteru

Jak najít staré tweety na Twitteru

O tweetech na sociální síti Twitter lze říci, že mají poměrně krátkou životnost, ne proto, že jsou rychle smazány, ale proto, že protože jsou publikovány, pro mnoho uživatelů se na jejich zdi objeví jen na pár sekund, když ...

číst více
Jak zavřít účet Zoom a další aplikace

Jak zavřít účet Zoom a další aplikace

Sociální sítě, zejména od příchodu Facebooku, byly velkou změnou v každodenním životě lidí, protože jejich prostřednictvím se mohou setkat s novými lidmi nebo udržovat kontakt s přáteli a známými, kromě toho, že mohou sledovat další lidi nebo ...

číst více
Jak zjistit, jestli má někdo Tinder

Jak zjistit, jestli má někdo Tinder

Internetové seznamovací služby se staly nejvyšší prioritou a Tinder je služba, která dnes vede na stupních vítězů. Díky velkému počtu uživatelů a intuitivním aplikacím si služba vybudovala pozici lídra v lukrativním ...

číst více
Jak klonovat WhatsApp

Jak klonovat WhatsApp

Mnoho lidí má zájem vědět, jak klonovat WhatsApp, aby je mohli používat současně na dvou různých zařízeních, pro které existuje několik možností, od stažení externí aplikace po použití ...

číst více

Použití cookies

Tento web používá cookies, abyste měli co nejlepší uživatelskou zkušenost. Pokud budete pokračovat v prohlížení dáváte souhlas k přijetí výše uvedených sušenek a přijetí našeho sušenky politika

OK
Oznámení o cukroví