Jälgijate ostmine pole kunagi varem olnud nii lihtne!

KÕIGE MÜÜDUD
 • Pakkumine! autole meeldib instagram

  Meeldib + automaatsed Instagrami vaated

  Kuna: 19,99€ / kuus
 • Pakkumine!

  Osta meeldib Instagram

  0,79€ - 249,99€
 • Pakkumine!

  Instagrami automaatsed jälgijad

  Kuna: 2,99€ / nädal 1-nädalase tasuta prooviversiooniga
 • Pakkumine!

  Osta LinkedIni järgijaid

  7,99€ - 360,99€
 • Pakkumine!

  Osta avaldamiseks meeldimisi

  1,10€ - 35,00€
 • Pakkumine!

  Osta Youtube'i meeldimisi / ebameeldivusi

  1,99€ - 1.099,99€
 • Pakkumine!

  Osta Instagrami vaateid

  0,79€ - 500,00€
 • Pakkumine!

  Osta järgijaid Facebook

  6,99€ - 12.000,00€

Automaatsed teenused teie sotsiaalsetele võrgustikele

Automaatsed jälgijad Instagrami jaoks

Hankige jälgijaid iga nädal, muretsemata ostmise pärast Proovige nädal aega tasuta!

Automaatsed meeldimised Instagrami jaoks

Kõikide väljaannete meeldimiste saamine mõne minuti jooksul on võimalik! Mida sa ootad?

Allahindlused ja pakkumised

Tootekomplektid ĂĽletamatu hinnaga, piiratud aja allahindlused ja mĂĽĂĽgitooted. Mida sa ootad?

Osta Instagrami jälgijaid

Osta Instagrami jälgijaid alates 0,79€

Instagrami automaatsed jälgijad

Proovige nädal aega TASUTA!

Osta Facebooki jälgijaid

Osta oma fännilehele jälgijaid ja meeldimisi alates 3,49€

Osta Twitteri jälgijaid

Osta jälgijaid oma Twitteri profiilile alates 0,79€

Instagrami automaatsed jälgijad

Proovige seda nädal aega tasuta!

Osta Instagrami jälgijaid

Instagrami jälgijate ostmine on üks parimatest valikutest kõigile neile, kes soovivad oma konto kiiret kasvu, kuna suurema jälgijate arvuga profiilid meelitavad rohkem huvitavate väljaannete otsimisel jälgijatest rohkem inimesi.

Osta Twitteri jälgijaid

Jälgijate ostmine Twitterist on väga soovitatav teenus neile, kes peavad jälgijaid kiiresti ja tõhusalt suurendama kas isiklikel või professionaalsetel põhjustel.

Ostke YouTube'i tellijaid

YouTube'i tellijate ostmine on youtuberite, turu peamiste kaubamärkide turustamise eest vastutavate isikute ja kuulsamate inimeste seas väga levinud protseduur, kuna on tõestatud, et tänu sellele saavad nad suure hulga aktiivseid jälgijaid.

Meeldib ja automaatsed esitused

Lisame meeldimised igale uuele postitusele, olenemata sellest, kui palju fotosid postitate, pole piiranguid

Miks just meie?

Odavad hinnad

Kui otsite ökonoomset reklaamikampaaniat, pakume teie vajadustele vastavaid teenuseid. Madalaimate hindade säilitamiseks vähendame oma kasumit

30-päevane garantii

Pakume teenuse asendamist kaotuse korral 30 päeva jooksul pärast makse laekumist, kui kasutaja seda väärkasutab.

turvalisus

Lubame, et me ei mĂĽĂĽ ega levita meie kasutajate pakutavat teavet. Teie identiteedi kaitsmiseks on meil andmete krĂĽpteerimissĂĽsteem (SSL)

Klient

Pakume oma klientidele kiiret, professionaalset ja kvaliteetset tuge. Küsimuste korral oleme teie käsutuses. Lahendame kõik kahtlused maksimaalselt 24 tunni jooksul.

Samuti nõustume BitCoiniga

Lisaks sellele, et saate maksta meie teenuse eest oma krediitkaardi, Paypali ja pangaga. NĂĽĂĽd aktsepteerime ka BitCoiniga makseid.

Iseloomustused

Pärast pikka ja kvaliteetset ja kiiret teenust pakkuva teenusepakkuja otsimist valisin valiku Creapublicidadonline.com, tänu nende juhendamisele ja nõustamisele on mul nüüd palju ettevõtteid huvitavaid kliente. Jälgijate ostmine on väga hea võimalus. Aitäh, tore töö.

Pedro Almeida

HR lahendused, Hispaania

Nende tööga väga rahul, jätkame pikka aega koostööd, professionaalset ja tõsist ravi.

FACPSI

ettevõte, Mehhiko

Olen instagramist jälgijaid ostnud ja tänu selle veebisaidi uskumatule tööle õnnestus mul omandada kuulsus sotsiaalvõrgustikes, nüüd kutsuvad nad mind paljudele töökohtadele. Olen soovitanud paljudele oma kontaktidele, tervitustele ja tänudele.

Kiara fdz

Näitleja, Kolumbia

Miks osta jälgijaid sotsiaalvõrgustikele?

 

Tänapäeval on kohalolek sotsiaalvõrgustikes muutunud hädavajalikuks neile, kes soovivad saada kohta Internetis, sotsiaalvõrgustikud on üks reklaamikanalitest, mida rohkem kasutajaid Google'i otsingumootoriga liigutab. Seega tundub loogiline kasutada neid platvorme reklaamimiseks, arvestades meie pakutavaid eeliseid. Need on mõned:

 • Minimaalse investeeringuga saame hämmastavalt mõjuda, kuna suhtlusvõrgustikes reklaamimine on teiste kanalitega võrreldes odav.
 • Sellise vaatajaskonna segmenteerimise lihtsus, millele soovime tähelepanu pöörata.
 • Reklaamide vormingu paindlikkus.
 • Meie tegevuse jälgimine aruannete kaudu.

Kuna veeb on kõigile kättesaadav, on tavaline, et konkurents on suur ja kui uus kasutaja soovib tooteid või teenuseid osta, otsivad nad tavaliselt ettevõtte suhtlusvõrgustikke, et teada saada, kas sellel on kohal ka neid. seega teate teiste inimeste arvamust, kes on seda kaubamärki juba proovinud. Nagu öeldakse, loeb alati esmamulje.

Kui tegemist on ettevõtte, kaubamärgi või esilekerkivate artistidega, on see täiesti normaalne ja vastuvõetav osta jälgijaid või teatud teenused, mis suurendavad teie mõju sotsiaalsetele võrgustikele. Need teenused on näiteks: jälgijad, meeldimised, teie videote reproduktsioonid, positiivsed kommentaarid ... Aga kuidas saaksime neid enda kasuks kasutada?

Kui me tõesti tahame seda tüüpi teenuseid ära kasutada, peame kasutama strateegiaid, mis panevad meid maksimeerima oma mõju, siin jätame mõned neist, kuid meetodeid, mida saate luua, on palju. Olge loov ja proovige erinevaid meetodeid, kuni leiate taskust parima.

 

Välimus

Peamine eesmärk on simuleerida suurt mõju. Sel moel äratame kasutajate tähelepanu ja neid on lihtsam panna meid jälgima (järgima). Sotsiaalvõrgustikes laialdase kohaloleku kuvamine hõlbustab konto kasvu, kuna tegelikud kasutajad kipuvad järgima paljude jälgijatega kontosid.

Järel-tagasi

See on strateegia, mis põhineb sellel, et paljud teie jälgitavad kasutajad jälgivad teid tagasi, seetõttu soovitame jälgida iga päev suurt hulka kasutajaid.

Positsioneerimine RRSS-is

Suure hulga külastuste, jälgijate, kommentaaride, meeldimiste, ümberviitamiste arv ... aitavad sotsiaalsetel võrgustikel meie sisu positsioneerida ja seda trendide või asjakohase sisuna näidata. Sel moel jõuame veel paljude tegelike kasutajateni, kes on meie sisust huvitatud. Kasutades meie tooteid alati tasakaalustatult ja loomulikult (pole loomulik, et igas väljaandes on 50.000 3 jälgijat ja 1 meeldimist või 20 miljon videokülastust ja XNUMX meeldimist).

proovige näha

Saate automatiseerida oma konto, et saata sadu meeldimisi, privaatsõnumeid koos tegevusele kutsumisega ... erinevatele kasutajatele, kes pärast teie sõnumite või meeldimiste nägemist tulevad teie profiili huvitatuks.

Suurendage oma võimalusi töö leidmiseks

Praegu on sadu töökohti, mis vajavad valdkonnas ekspertprofiili sotsiaalsed võrgustikud, tea, kuidas ja kus saada tuhanded järgijaid lühikese aja jooksul võib see olla paljude alustavate ettevõtete jaoks ülioluline.

Arenevatel kontodel osta jälgijaid või seda tüüpi teenused annavad meile juurdepääsu sellistele strateegiatele, kuna teatud sotsiaalsed võrgustikud piiravad meie profiilide aktiivsust sõltuvalt meie jälgijatest, siin on meil mitu näidet:

 • Kui meil on vähe jälgijaid, ei saa me järeltulijat õigesti kasutada, kuna lisaks jälgijate / järgijate suhte tasakaalustamatusele piirab meid sotsiaalne võrgustik ka siis, kui soovime jälgida paljusid igapäevaseid kasutajaid. seega vajame algusest peale suurt hulka järgijaid.
 • Nii nagu järgnevat piirab jälgijate arv, on piiratud ka privaatsed sõnumid või meeldimised, mida saame päevas saata (sattumata pettuseks klassifitseeritud tegevusse). Mida rohkem on meil jälgijaid, seda suurem on igapäevaste otsesõnumite, meeldimiste või eelistuste piir.
 • Positiivsete kommentaaride, meeldimiste ja vaatamiste lisamine meie videotele aitab suhtlusvõrgustiku logaritmil video loomulikult positsioneerida.

Ütlematagi selge, osta jälgijaid See on ainult täiendus, kui tahame oma suhtlusvõrgustiku mõju suurendada, annab see meile kahtlemata hoogu, kuid me ei saa jätta kõrvale sisu, jälgijatega tagasisidet jne.

Viimased postitused meie ajaveebis

Kuidas GIF Instagrami ĂĽles laadida

Kuidas GIF Instagrami ĂĽles laadida

Instagram on üks sotsiaalsetest võrgustikest, mis pakub üha terviklikumaid funktsioone ja integreerumisi, mis tähendab, et selle platvormi kasutavate kasutajate käsutuses on palju erinevaid võimalusi oma sõprade ja jälgijatega väljendamiseks. Sest ...

Loe rohkem
Kuidas saada Twitteris kontrollitud kasutajaks

Kuidas saada Twitteris kontrollitud kasutajaks

Twitteri kinnitamine on üks funktsioone, mida kasutajad Twitteri rakenduses kõige enam soovivad - see on üks peamisi suhtlusvõrgustikke, mille võime täna leida, hoolimata sellest, et see on olnud meie käsutuses juba aastaid. Kui sa tahad...

Loe rohkem
Kuidas leida vanu Twitteri säutse

Kuidas leida vanu Twitteri säutse

Sotsiaalvõrgustikus Twitter olevate säutsude eluiga võib olla üsna lühike, mitte seetõttu, et need kiiresti kustutatakse, vaid kuna need on avaldatud, ilmub paljude kasutajate jaoks nende seinal vaid mõni sekund ...

Loe rohkem
Kuidas teada saada, kas kellelgi on Tinder

Kuidas teada saada, kas kellelgi on Tinder

Interneti tutvumisteenused on muutunud esmatähtsaks ning Tinder on täna poodiumit juhtiv teenus. Oma suure kasutajate arvu ja intuitiivsete rakenduste abil on teenus oma positsiooni juhtinud kasumlikus ...

Loe rohkem
Kuidas WhatsAppi kloonida?

Kuidas WhatsAppi kloonida?

On palju inimesi, kes on huvitatud teadmisest, kuidas WhatsAppi kloonida, et nad saaksid seda korraga kasutada kahes erinevas seadmes, mille jaoks on mitmeid võimalusi, alates välise rakenduse allalaadimisest kuni kasutamiseni ...

Loe rohkem

KĂĽpsiste kasutamine

See sait kasutab küpsiseid, et teil on parim kasutaja kogemus. Kui jätkad sirvida teil on anda oma nõusolekut, teises eelnimetatud küpsiste ja vastuvõtmise meie küpsised poliitika

korras
Teate kĂĽpsiste