Sekotāju pirkŔana nekad nav bijusi tik vienkārŔa!

PĀRDOTĀKĀS

Automātiskie pakalpojumi jūsu sociālajiem tīkliem

Auto sekotāji Instagram

IegÅ«stiet sekotājus katru nedēļu, neuztraucoties par pirkÅ”anu Izmēģiniet to nedēļu bez maksas!

Automātiski patīk lietotnei Instagram

Ir iespējams iegÅ«t atzÄ«mes PatÄ«k visiem jÅ«su izdevumiem dažu minÅ«Å”u laikā! Ko tu gaidi?

Atlaides un piedāvājumi

Produktu komplekti par nepārspējamu cenu, ierobežota laika atlaides un izpārdoÅ”anas produkti. Ko tu gaidi?

Pērciet Instagram sekotājus

Pērciet Instagram sekotājus no 0,79ā‚¬

Instagram Auto sekotāji

Pamēģini nedēļu BEZ MAKSAS!

Pērciet Facebook sekotājus

Pērciet sekotājus un atzÄ«mes PatÄ«k savai fanu lapai no 3,49ā‚¬

Pērciet Twitter sekotājus

Pērciet sekotājus savam Twitter profilam no 0,79ā‚¬

Instagram Auto sekotāji

Izmēģiniet nedēļu bez maksas!

Pērciet Instagram sekotājus

Instagram sekotāju pirkÅ”ana ir viena no labākajām iespējām visiem tiem, kuri vēlas strauju sava konta pieaugumu, jo tie profili ar lielāku sekotāju skaitu mēdz piesaistÄ«t lielāku uzmanÄ«bu no citiem cilvēkiem, kuri kļūs par sekotājiem, meklējot interesantas publikācijas.

Pērciet Twitter sekotājus

Sekotāju pirkÅ”ana čivināt ir ļoti ieteicams pakalpojums tiem, kuriem personisku vai profesionālu iemeslu dēļ ir nepiecieÅ”ams ātri un efektÄ«vi palielināt sekotāju skaitu.

Pērciet YouTube abonentus

YouTube abonentu pirkÅ”ana ir ļoti izplatÄ«ta procedÅ«ra starp YouTube lietotājiem, tiem, kas atbild par galveno zÄ«molu tirdzniecÄ«bu tirgÅ«, un slavenākajiem cilvēkiem, jo ā€‹ā€‹ir pierādÄ«ts, ka, pateicoties tam, viņi saņem lielu skaitu aktÄ«vo sekotāju.

PatÄ«k un automātiskās atskaņoÅ”anas

Mēs pievienojam Patīk katram jaunam ierakstam neatkarīgi no tā, cik daudz fotoattēlu jūs ievietojat, ierobežojumu nav

Kāpēc tieÅ”i mēs?

Lētas cenas

Ja jūs meklējat ekonomisku reklāmas kampaņu, mēs piedāvājam pakalpojumus, kas pielāgojami jūsu pieprasījumam. Mēs samazinām peļņu, lai saglabātu zemākās cenas

30 dienu garantija

Piedāvājam zaudējuma gadÄ«jumā sniegto pakalpojumu nomainÄ«t 30 dienas pēc maksājuma saņemÅ”anas, ja vien lietotājs to ļaunprātÄ«gi neizmanto.

DroŔība

Mēs apsolām nepārdot un neizplatÄ«t mÅ«su lietotāju sniegto informāciju. Lai aizsargātu jÅ«su identitāti, mums ir datu Å”ifrÄ“Å”anas sistēma (SSL)

Klients

Mēs saviem klientiem piedāvājam ātru, profesionālu un kvalitatÄ«vu atbalstu. Mēs esam jÅ«su rÄ«cÄ«bā uz visiem jautājumiem. Visas Å”aubas atrisināsim maksimāli 24 stundu laikā.

Mēs arī pieņemam BitCoin

Papildus iespējai apmaksāt mūsu pakalpojumu ar jūsu kredītkarti, Paypal un banku. Tagad mēs arī pieņemam maksājumus ar BitCoin.

atsauksmes

Pēc ilgas meklētājprogrammas, kas piedāvā kvalitatÄ«vu un ātru pakalpojumu, es izvēlējos Creapublicidadonline.com, pateicoties viņu norādÄ«jumiem un padomiem, tagad man ir daudz klientu, kurus interesē mans bizness. Sekotāju pirkÅ”ana ir ļoti laba iespēja. Paldies, lielisks darbs.

Pedro Almeida

HR risinājumi, EspaƱa

Ļoti apmierināti ar viņu darbu, mēs turpināsim ilgi sadarboties, profesionāli un nopietni izturēties.

FACPSI

Sabiedrība, Meksika

Esmu nopircis sekotājus instagram un, pateicoties Ŕīs vietnes neticamajam darbam, man izdevās iegÅ«t slavu sociālajos tÄ«klos, tagad viņi mani aicina uz daudzām darbavietām. Esmu ieteicis daudziem saviem kontaktiem, apsveikumiem un pateicÄ«bām.

Kiara fdz

Aktrise, Kolumbija

Kāpēc pirkt sekotājus sociālajiem tīkliem?

 

MÅ«sdienās klātbÅ«tne sociālajos tÄ«klos ir kļuvusi par nepiecieÅ”amÄ«bu tiem, kuri vēlas iegÅ«t vietu internetā, sociālie tÄ«kli ir viens no reklāmas kanāliem, kuru vairāk lietotāju pārvietojas kopā ar Google meklētājprogrammu. Tāpēc Ŕķiet loÄ£iski izmantot Ŕīs platformas, lai reklamētu, ņemot vērā priekÅ”rocÄ«bas, kuras tā mums piedāvā, ir dažas:

  • Mums var bÅ«t pārsteidzoÅ”a ietekme ar minimālu ieguldÄ«jumu, jo reklāma sociālajos tÄ«klos ir lēta salÄ«dzinājumā ar citiem kanāliem.
  • Viegli segmentēt auditoriju, kuru vēlamies uzrunāt.
  • ElastÄ«ba reklāmu formātā.
  • MÅ«su darbÄ«bas uzraudzÄ«ba, izmantojot ziņojumus.

Ņemot vērā to, ka tÄ«meklis ir pieejams ikvienam, parasti notiek liela konkurence un, ja jauns lietotājs vēlas iegādāties produktus vai pakalpojumus, viņi parasti meklē uzņēmuma sociālos tÄ«klus, lai uzzinātu, vai tajos ir kāda klātbÅ«tne. un tādējādi zināt citu cilvēku viedokli, kuri jau ir izmēģinājuÅ”i zÄ«molu. Kā saka, pirmais iespaids vienmēr ir tas, kas ir svarÄ«gs.

Runājot par uzņēmumu, zÄ«molu vai topoÅ”ajiem māksliniekiem, tas ir pilnÄ«gi normāli un pieņemami pirkt sekotājus vai daži pakalpojumi, kas palielinās jÅ«su ietekmi uz sociālajiem tÄ«kliem. Å ie pakalpojumi ir, piemēram: sekotāji, atzÄ«mes PatÄ«k, jÅ«su videoklipu reprodukcijas, pozitÄ«vi komentāri ... Bet kā mēs varam tos izmantot savā labā?

Ja mēs patieŔām vēlamies izmantot Ŕāda veida pakalpojumu priekÅ”rocÄ«bas, mums jāizmanto stratēģijas, kas liks mums maksimāli palielināt savu ietekmi, Å”eit mēs dažus no tiem atstājam, taču ir daudz, tik daudz metožu, kuras varat izveidot. Esiet radoÅ”s un izmēģiniet dažādas metodes, lÄ«dz atrodat labāko, kas piemērots jÅ«su kabatai.

 

Izskats

Galvenais mērÄ·is ir simulēt lielu ietekmi, Ŕādā veidā piesaistÄ«sim lietotāju uzmanÄ«bu, un bÅ«s vieglāk panākt, lai viņi seko mums (seko). Liela klātbÅ«tne sociālajos tÄ«klos atvieglos konta izaugsmi, jo reālie lietotāji mēdz sekot kontiem ar daudziem sekotājiem.

Sekojums

Tā ir stratēģija, kuras pamatā ir fakts, ka daudzi lietotāji, kuriem sekojat, seko jums, tāpēc mēs iesakām katru dienu sekot lielam lietotāju skaitam.

PozicionēŔana RRSS

Liels apmeklējumu skaits, sekotāji, komentāri, atzÄ«mes PatÄ«k, retvÄ«ti ... palÄ«dzēs sociālajiem tÄ«kliem pozicionēt mÅ«su saturu un parādÄ«t to kā tendenci vai atbilstoÅ”u saturu. Tādā veidā mēs sasniegsim daudz vairāk reālu lietotāju, kurus interesē mÅ«su saturs. Vienmēr izmantojot mÅ«su produktus lÄ«dzsvaroti un dabiski (nav dabiski, ka katrā publikācijā ir 50.000 3 sekotāju un 1 atzÄ«mes PatÄ«k, vai videoklipā ir 20 miljons apmeklējumu un XNUMX atzÄ«mes PatÄ«k).

mēģiniet redzēt

Jūs varat automatizēt savu kontu, lai nosūtītu simtiem atzīmju Patīk, privātus ziņojumus ar aicinājumiem uz darbību ... dažādiem lietotājiem, kuri, redzot jūsu ziņas vai atzīmes Patīk, nonāks pie jūsu profila ieinteresēti.

Palieliniet savas iespējas atrast darbu

PaÅ”laik ir simtiem darba vietu, kurām nepiecieÅ”ams ekspertu profils sociālie tÄ«kli, zināt, kā un kur iegÅ«t tÅ«kstoÅ”iem sekotāji Ä«sā laikā tas var bÅ«t izŔķiroÅ”s daudziem iesācējiem.

Jaunajos kontos pirkt sekotājus vai Ŕāda veida pakalpojumi dod mums piekļuvi Ŕādām stratēģijām, jo ā€‹ā€‹daži sociālie tÄ«kli ierobežo mÅ«su profilu darbÄ«bu atkarÄ«bā no mÅ«su sekotājiem, Å”eit ir vairāki piemēri:

  • Ja mums ir maz sekotāju, mēs nevarēsim pareizi izmantot Ā«pēcpārbaudiĀ», jo papildus sekotāju / sekotāju skaita nelÄ«dzsvaroÅ”anai mēs ierobežosimies sociālajā tÄ«klā, kad vēlēsimies sekot daudziem ikdienas lietotājiem. tāpēc mums jau no paÅ”a sākuma ir vajadzÄ«gs liels skaits sekotāju.
  • Tāpat kā sekotāju skaits ierobežo sekojoÅ”o, ir ierobežoti arÄ« privātie ziņojumi vai patÄ«k, kurus mēs varam nosÅ«tÄ«t dienā (neiekļūstot darbÄ«bā, kas klasificēta kā "krāpnieciska"). Jo vairāk mums ir sekotāju, jo vairāk tieÅ”o ziņojumu, simpātiju vai ikdienas favitu ir vairāk.
  • PozitÄ«vu komentāru, atzÄ«mju PatÄ«k un SkatÄ«jumu pievienoÅ”ana mÅ«su videoklipiem palÄ«dzēs sociālā tÄ«kla logaritmam dabiski novietot videoklipu.

Lieki piebilst, pirkt sekotājus Tas ir tikai papildinājums, ja mēs vēlamies palielināt sava sociālā tÄ«kla ietekmi, tas neapÅ”aubāmi dos mums impulsu, taču mēs nevaram atstāt malā saturu, atsauksmes ar sekotājiem utt.

Jaunākās ziņas mūsu emuārā

Kā augÅ”upielādēt GIF vietnē Instagram

Kā augÅ”upielādēt GIF vietnē Instagram

Instagram ir viens no sociālajiem tÄ«kliem, kas piedāvā arvien pilnÄ«gākas funkcijas un integrācijas, kas nozÄ«mē, ka lietotāju, kuri izmanto tā platformu, rÄ«cÄ«bā ir daudz dažādu veidu, kā izpausties kopā ar draugiem un sekotājiem. PriekÅ”...

lasīt vairāk
Kā atrast vecos Twitter tvītus

Kā atrast vecos Twitter tvītus

Var teikt, ka sociālajiem tīkliem Twitter ir diezgan īss mūžs, nevis tāpēc, ka tie tiek ātri izdzēsti, bet gan tāpēc, ka, tā kā tie tiek publicēti, daudziem lietotājiem tas parādās tikai dažas sekundes uz viņu sienas, darot ...

lasīt vairāk
Kā aizvērt savu tālummaiņas kontu un citas lietotnes

Kā aizvērt savu tālummaiņas kontu un citas lietotnes

Sociālie tÄ«kli, Ä«paÅ”i kopÅ” Facebook ienākÅ”anas, ir bijuÅ”as lielas pārmaiņas cilvēku ikdienā, jo ar to palÄ«dzÄ«bu viņi var iepazÄ«ties ar jauniem cilvēkiem vai uzturēt kontaktus ar draugiem un paziņām, kā arÄ« spēt sekot citiem cilvēkiem vai ...

lasīt vairāk
Kā uzzināt, vai kādam ir Tinder

Kā uzzināt, vai kādam ir Tinder

Interneta iepazīŔanās pakalpojumi ir kļuvuŔi par galveno prioritāti, un Tinder ir viens no pakalpojumiem, kas Ŕodien ir pjedestāla līderis. Pateicoties lielajam lietotāju skaitam un intuitīvajām lietojumprogrammām, dienests ir nostiprinājis savas pozīcijas kā līderis ienesīgajā ...

lasīt vairāk
Kā klonēt WhatsApp

Kā klonēt WhatsApp

Ir daudz cilvēku, kurus interesē zināt, kā klonēt WhatsApp, lai viņi to varētu vienlaikus izmantot divās dažādās ierÄ«cēs, kurām ir vairākas iespējas, sākot no ārējas lietojumprogrammas lejupielādes lÄ«dz lietoÅ”anai ...

lasīt vairāk

SÄ«kdatņu izmantoÅ”ana

Å Ä« lapa izmanto sÄ«kdatnes, lai jÅ«s varētu bÅ«t labāko lietotāja pieredzi. Ja jÅ«s turpināt pārlÅ«kot jums dodam savu piekriÅ”anu pieņemÅ”anu no iepriekÅ”minētajām cepumi un pieņemÅ”anu mÅ«su cepumi politika

labi
Paziņojums par sīkdatnēm