Изберете страница

Купувањето следбеници никогаш не било полесно!

НАЈПРОДАЕНИ

Автоматски услуги за вашите социјални мрежи

Авто-следбеници за Instagram

Земете следбеници секоја недела без да се грижите за купување Пробајте го бесплатно една недела!

Авто-лајкови за Инстаграм

Добивање на „Лајкови“ на сите ваши публикации за неколку минути е можно! Што чекаш?

Попусти и понуди

Пакети на производи по непобедлива цена, ограничени временски попусти и производи за продажба. Што чекаш?

Купете следбеници на Инстаграм

Купете ги следбениците на Instagram од 0,79

Инстаграм авто-следбеници

Пробајте ја БЕСПЛАТНО една недела!

Купете следбеници на Фејсбук

Купете следбеници и допаѓања за вашата Fanpage од 3,49

Купете следбеници на Твитер

Купете следбеници за вашиот профил на Твитер од 0,79

Инстаграм авто-следбеници

Пробајте ја бесплатно една недела!

Купете следбеници на Инстаграм

Купувањето следбеници на Инстаграм е една од најдобрите опции за сите оние кои сакаат брз пораст на нивната сметка, бидејќи оние профили со поголем број следбеници имаат тенденција да привлекуваат поголемо внимание од другите луѓе кои ќе станат следбеници во потрага по интересни публикации.

Купете следбеници на Твитер

Купувањето следбеници на Твитер е високо препорачана услуга за оние кои треба брзо и ефикасно да ги зголемуваат следбениците, или од лични или професионални причини.

Купете претплатници на YouTube

Купувањето претплатници на YouTube е многу честа процедура меѓу јутуберите, оние кои се задолжени за маркетинг на главните брендови на пазарот и најпознатите луѓе, бидејќи се покажа дека благодарение на ова тие добиваат голем број активни следбеници.

Лајкови и автоматски игри

Ние додаваме Лајкови на секоја нова објава, без разлика колку фотографии објавувате, нема ограничувања

Зошто нас?

Ефтини цени

Ако барате економична рекламна кампања, ние обезбедуваме услуги прилагодени на вашите побарувања. Ние ја намалуваме нашата добивка за да одржуваме најниски цени

30 дена гаранција

Ние нудиме да ја замениме услугата обезбедена во случај на загуба за 30 дена по приемот на плаќањето, сè додека нема злоупотреба од страна на корисникот.

безбедност

Ветуваме дека нема да ги продаваме или дистрибуираме информациите дадени од наши корисници. Имаме систем за криптирање податоци (SSL) за да го заштитиме вашиот идентитет

Клиент

Ние нудиме брза, професионална и квалитетна поддршка на нашите клиенти. Ви стоиме на располагање за какви било прашања. Ние ќе го решиме секој сомнеж за најмногу 24 часа.

Ние исто така прифаќаме BitCoin

Освен што можеме да платиме за нашата услуга со вашата кредитна картичка, Paypal и банка. Сега прифаќаме и плаќања со BitCoin.

Рекоа за нас

По долго пребарување за провајдер кој нуди квалитетна и брза услуга, се одлучив за Creapublicidadonline.com, благодарение на нивното водство и совет, сега имам мноштво клиенти заинтересирани за мојот бизнис. Купувањето следбеници е многу добра опција. Благодарам, одлична работа.

Педро Алмеида

HR решенија, Шпанија

Многу задоволни од нивната работа, ние ќе продолжиме да соработуваме долго време, професионален и сериозен третман.

FACPSI

компанијата, Мексико

Купив следбеници на инстаграм и благодарение на неверојатната работа на оваа веб-страница успеав да стекнам слава на социјалните мрежи, сега ми се јавуваат за многу работни места. Им препорачав на многу од моите контакти, честитки и благодарници.

Киара фдз

Актерка, Колумбија

Зошто да купувате следбеници за социјални мрежи?

 

Денес, присуството во социјалните мрежи стана неопходност за оние кои сакаат да имаат место на Интернет, социјалните мрежи се еден од рекламните канали што повеќе корисници ги движат заедно со пребарувачот Google. Значи, се чини логично да се користат овие платформи за рекламирање со оглед на предностите што ни ги нуди, ова се некои:

  • Можеме да имаме неверојатно влијание со минимална инвестиција, бидејќи рекламирањето на социјалните мрежи е ефтино во споредба со другите канали.
  • Леснотија на сегментирање на публиката на која сакаме да и се обратиме.
  • Флексибилност во формат на реклами.
  • Следење на нашата активност преку извештаи.

Бидејќи мрежата е достапна за секого, вообичаено е да има голема конкуренција и кога нов корисник бара да купи производи или услуги, тие обично бараат социјални мрежи на компанијата за да знаат дали има присуство во нив и така знајте го мислењето од други луѓе кои веќе го испробале брендот. Како што велат, првиот впечаток е секогаш оној што се брои.

Кога станува збор за компанија, бренд или уметници во развој, тоа е сосема нормално и прифатливо купи следбеници или одредени услуги што ќе го зголемат вашето влијание врз социјалните мрежи. Овие услуги се на пример: следбеници, допаѓања, репродукции за вашите видеа, позитивни коментари ... Но, како можеме да ги користиме во наша полза?

Ако навистина сакаме да го искористиме овој вид на услуга, мора да користиме стратегии што ќе не направат да го зголемиме нашето влијание, овде оставаме некои од нив, но има многу, колку што можат да се создадат методи. Бидете креативни и испробајте различни методи додека не го пронајдете најдобриот за вашиот џеб.

 

Изглед

Главната цел е да симулираме големо влијание, на овој начин ќе го привлечеме вниманието на корисниците и полесно ќе ги натераме да нè следат (следете). Појавувањето големо присуство во социјалните мрежи ќе го олесни растот на сметката, бидејќи вистинските корисници имаат тенденција да следат сметки со многу следбеници.

Следи назад

Тоа е стратегија заснована на фактот дека многу од корисниците што ги следите ве следат, затоа препорачуваме да следите голем број корисници дневно.

Позиционирање во RRSS

Имањето голем број посети, следбеници, коментари, допаѓања, ретвитови ... ќе им помогне на социјалните мрежи да ја позиционираат нашата содржина и да ја прикажат како тренд или релевантна содржина. На овој начин ќе стигнеме до многу повеќе вистински корисници заинтересирани за нашата содржина. Секогаш користете ги нашите производи на избалансиран и природен начин (не е природно да имате 50.000 следбеници и 3 лајка во секоја публикација или 1 милион посети во видео и 20 лајка).

обидете се да видите

Можете да ја автоматизирате вашата сметка за да испраќате стотици лајкови дневно, приватни пораки со повици за акција ... до различни корисници кои, откако ќе ги видат вашите пораки или допаѓања, ќе дојдат на вашиот интригиран профил

Зголемете ги шансите за наоѓање работа

Во моментов има стотици работни места за кои е потребен стручен профил од областа на социјалните мрежи, знаат како и каде добие илјадници следбеници за кратко време може да биде клучно за многу стартапи.

Во новите сметки, купи следбеници или овој вид на услуга ни дава пристап до такви стратегии, бидејќи одредени социјални мрежи ја ограничуваат активноста на нашите профили во зависност од следбениците што ги имаме, овде имаме неколку примери:

  • Нема да можеме правилно да го користиме „следењето“ ако имаме малку следбеници, бидејќи покрај тоа што ќе го дебалансираме односот на следбеници / следени, ќе бидеме ограничени од социјалната мрежа кога сакаме да следиме многу дневни корисници, затоа од почеток ни требаат голем број следбеници.
  • Исто како што следново е ограничено со бројот на следбеници, приватните пораки или лајкови што можеме да ги испратиме за еден ден (без да паднеме во активност класифицирана како „измама“) се исто така ограничени. Колку повеќе следбеници имаме, толку повеќе ограничување на директни пораки, допаѓања или дневни услуги се допаѓаат.
  • Додавањето позитивни коментари, лајкови и прегледи на нашите видеа ќе му помогне на логаритмот на социјалната мрежа да го позиционира видеото природно.

Непотребно е да се каже, купи следбеници Тоа е само надополнување, ако сакаме да го зголемиме влијанието на нашата социјална мрежа, тоа несомнено ќе ни даде поттик, но не можеме да ги оставиме настрана содржината, повратните информации со нашите следбеници итн.

Најнови објави на нашиот блог

Како да поставите GIF на Инстаграм

Како да поставите GIF на Инстаграм

Инстаграм е една од социјалните мрежи што нуди се повеќе и поцелосни функции и интеграции, што значи дека корисниците кои ја користат нејзината платформа имаат на располагање голем број на различни начини да се изразат со своите пријатели и следбеници. За ...

Прочитај повеќе
Како да станете проверен корисник на Твитер

Како да станете проверен корисник на Твитер

Верификацијата на Твитер е една од функциите што најмногу ја бараат корисниците во апликацијата Твитер, една од главните социјални мрежи што можеме да ја најдеме денес и покрај тоа што е на располагање многу години. Ако сакаш...

Прочитај повеќе
Како да најдете стари твитови на Твитер

Како да најдете стари твитови на Твитер

За твитовите на социјалната мрежа Твитер може да се каже дека имаат прилично краток век на траење, не затоа што брзо се бришат, туку затоа што бидејќи се објавени, за многу корисници се појавува само неколку секунди на нивниот wallид, правејќи ...

Прочитај повеќе
Како да ја затворите вашата сметка за зумирање и други апликации

Како да ја затворите вашата сметка за зумирање и други апликации

Социјалните мрежи, особено од пристигнувањето на Фејсбук, се голема промена во секојдневниот живот на луѓето, бидејќи преку нив можат да запознаат нови луѓе или да одржуваат контакт со пријатели и познаници, покрај тоа што можат да следат други луѓе или ...

Прочитај повеќе
Како да знаете дали некој има Тиндер

Како да знаете дали некој има Тиндер

Услугите за запознавање преку Интернет станаа врвен приоритет, а Тиндер е услуга што денес го води подиумот. Со својот голем број на корисници и интуитивни апликации, услугата ја утврди својата позиција како лидер во профитабилниот ...

Прочитај повеќе
Како да се клонира WhatsApp

Како да се клонира WhatsApp

Постојат многу луѓе кои се заинтересирани да знаат како да клонираат WhatsApp, за да можат да го користат истовремено на два различни уреди, за кои има повеќе опции, почнувајќи од преземање на надворешна апликација до користење ...

Прочитај повеќе

Употреба на колачиња

Оваа веб-страница користи колачиња за да имате најдобро корисничко искуство. Доколку продолжите да прелистувате, давате согласност за прифаќање на гореспоменатите колачиња и прифаќање на нашите колачињата за приватност

Во ред
Известување за колачиња