Kujdes Whatsapp +34 686 34 May 36 soporte@creapublicidadonline.com

Blej Followers Instagram

Blerë pasuesit Instagram është një nga opsionet më të mira për ata që duan një rritje të shpejtë të tyre, pasi ato profilet me një numër më të madh të pasuesve kanë tendencë për të tërhequr më shumë vëmendjen e të tjerëve të cilët do të bëhen pasuesit në kërkim të botimeve interesante .

Blej Followers Twitter

Comprar seguidores en Twitter es un servicio altamente recomendado para el que necesite incrementar de una forma rápida y efectiva los followers, ya sea por motivos personal o por razones profesionales. Se debe tener en cuenta que las empresas que pagan por menciones o anuncios en esta red social se basan en la cantidad de personas que siguen ese perfil y la interacción de las mismas. Por tanto, se recomienda complementar este servicio con nuestro producto de compra de retweets para lograr potenciarlo más.

Blej Youtube Subscribers

Blej abonentë Youtube është një procedurë shumë e zakonshme në mesin e të YouTube, menaxherët e marketingut të markave kryesore dhe më të famshme siç është treguar se si rezultat i një shumë prej pasuesve të cilët janë janë fituar nga të dyja channel lajme, bashkëveprojmë me video Dando "like" ose ndarjen lidhjen tuaj në rrjetet sociale apo faqet e internetit.

Pëlqime automatike dhe Views

Likes shtuar çdo botim të ri, pavarësisht se sa foto pas, nuk ka kufij

Zgjidhni median që ju dëshironi për të përmirësuar rrjetin social se blerja e pasuesit, i pëlqen për të blerë, blejnë abonentë dhe më shumë.

Automate Instagram tuaj të llogarisë ose Twitter

AutoLikes dhe Autoreproducciones për Instagram

I pëlqen për të marrë në të gjitha fotot që ju postoni pa shqetësuese në lidhje me blerjen e pëlqen sa herë që ju të ngarkoni një foto.

Sërën mbërriti brenda disa minutave, është zgjedhja e preferuar për të gjithë Instagramers e më me ndikim.

Pasuesit auto për Instagram

Pasuesit të marrë çdo javë pa shqetësuese në lidhje me blerjen e

Provoje falas për një javë!

AutoLikes y AutoRetweets para Twitter

Pëlqime dhe retweets marrë të gjitha tweets ju postoni në një çështje e minuta.

Mos u shqetësoni ju do të keni për të blerë Pëlqimet dhe retweets. Preferuar tweeters opsion.

Përse ne?

çmime të ulëta

Nëse jeni duke kërkuar për shërbime të lira fushatës reklamuese të sigurojë adaptueshëm për kërkesën tuaj. Ne reduktojë dobi tonë për të mbajtur çmime më të ulët

Garanci 30 ditë

Plotësoj të ofrojë shërbimin e ofruar në rast të humbjes, gjatë 30 ditëve pas marrjes së pagesës, me kusht që ajo të mos keqpërdoret nga ana e përdoruesit.

siguri

Ne nuk do të shesë ose shpërndajë informacionin e dhënë nga përdoruesit tanë. Ne kemi një sistem të dhënat e encryption (SSL) për të mbrojtur identitetin tuaj

klient

Ne ofrojmë një shërbim të shpejtë, profesional dhe të cilësisë për klientët tanë me email, telefon dhe mbështetje Whatsapp. Ne jemi në dispozicionin tuaj për çdo pyetje. Ne të përgjigjen për çdo pyetje në një maksimum prej 24 orësh.

Pyetjet më të shpeshta

Pse blejnë pasuesit për rrjetet sociale?

Sot, prania social networking është bërë një domosdoshmëri për këdo që dëshiron të ketë një vend në internet, rrjetet sociale janë një nga kanalet reklamuese përdoruesit e më shumë lëvizin së bashku me motorin e kërkimit Google. Pra, duket logjike për të përdorur këto platforma të reklamuar duke pasur parasysh avantazhet që ajo ofron, këto janë disa:

 • Ne mund të ketë një ndikim të mahnitshme me investime minimale, sepse rrjeti reklamat social është e lirë në krahasim me kanalet e tjera.
 • Lehtë për të segmentit audienca që duam të shkojmë.
 • Fleksibiliteti në formatin e reklama.
 • Ndjekja e aktiviteteve tona përmes raporteve.

Që nga web është i arritshëm për të gjithë, është e zakonshme se nuk ka konkurrencë të mjaftueshme dhe kur një përdorues të ri është në kërkim për të blerë produktet ose shërbimet, zakonisht kërkojnë kompanisë social networking për të parë nëse ajo është e pranishme në to dhe kështu dinë mendimin të tjerë të cilët kanë provuar tashmë markë. Siç thonë ata, përshtypjet e para gjithmonë ka rëndësi.

Kur është fjala për një kompani, markë ose artistët në zhvillim kjo është krejtësisht normale dhe e pranueshme blerë pasuesit ose shërbime të caktuara që e bëjnë ndikimin tuaj në rrjetet sociale rritet. Këto shërbime janë për shembull: Friends, i pëlqen, shikime për videot tuaja, komente pozitive… Por, si mund t'i përdorim ato në avantazhin tonë?

Në qoftë se ne duam për të përfituar nga këto shërbime që ne përdorim strategjitë që do të na bëjnë për të maksimizuar ndikimin tonë, ne le të disa prej tyre këtu, por ka shumë, shumë metoda të tilla mund të krijojë. Jini kreativ dhe të provoni metoda të ndryshme për të gjetur më të mirë për xhepin tuaj:

 • pamja: Objektivi kryesor është të stimulohet një ndikim, kështu e quajnë vëmendjen e përdoruesve dhe do të jetë më e lehtë për të marrë ato për të na (follow) ndjekur. Ajo duket një prani të madhe në rrjetet sociale ne lehtësuar rritjen e llogarisë, si përdoruesit aktuale kanë tendencë për të ndjekur llogaritë me shumë ndjekës.
 • Më ndiq: Kjo është një strategji e bazuar në shumë e përdoruesve të ndiqni ju prapa gjurmët, kështu që ne ju rekomandojmë që të ndiqni një shumë të përdoruesve të përditshme.
 • RRSS Pozicionimi: kanë një shumë të godet, pasuesit, komentet, pëlqen, retweets… Kjo do të ndihmojë në përmbajtjen tonë mediave sociale dhe të pozicionojë veten si prirje, ose të tregojnë përmbajtje relevante. Kështu arrijmë shumë më tepër përdoruesit aktual të interesuar në përmbajtjen tonë. Gjithmonë duke përdorur produktet tona dhe natyrisht balancuar (jo e natyrshme që të ketë 50.000 ndjekës dhe 3 pëlqime në çdo botim ose 1 milion vizita në një video dhe 20 pëlqime).
 • Tregojnë vetes: Ju mund të Automate llogarinë tuaj për të dërguar qindra e përditshme të pëlqen, mesazhe private me thirrje për veprim… për përdoruesit e ndryshëm të cilët, pasi duke parë mesazhet tuaja ose të vijnë për të pëlqen tuaj intriguar profilin.

Llogaritë e reja, blerë pasuesit ose këto shërbime na jep akses në strategjive të tilla, dhe se rrjetet sociale disa kufizojnë aktivitetin e profileve tona në varësi të pasuesve kemi, këtu janë disa shembuj:

 • Ne nuk mund të duhet të përdorni “më ndiq” në qoftë se ne kemi disa ndjekës, sepse, përveç të çekulibroj raportin e pasuesve / rresht, ne do të jetë i kufizuar nga rrjeti social, kur ne duam të ndjekim shumë përdorues të përditshme, kështu që ne kemi nevojë për një pas të madh që nga fillimi.
 • Ashtu si monitorimi është i kufizuar nga numri i ndjekësve apo pëlqen mesazhe private ju mund të dërgoni në një ditë (pa rënë në një aktivitet të kualifikuar “mashtrim”) Është gjithashtu i kufizuar. Disa tifozë më shumë kemi, limiti i mesazheve të drejtpërdrejta, i pëlqen apo favs përditshme.
 • Ju shtoni komente pozitive, i pëlqen dhe pikëpamjet për videot tona, ndihmojnë logaritmin e social pozicionit të rrjetit Video us natyrshëm.

Eshtë e panevojshme të thuhet, blerja e pasuesit është është vetëm një plotësues, në qoftë se ne të rritur ndikimin e rrjetit tonë social, padyshim na japin një shtytje, por ne nuk mund të injorojë përmbajtjen, reagime nga tifozët tanë, etj

Është proces i lehtë blerjen?

Procesi i blerjes është e lehtë dhe të shpejtë.

 1. Pasi zgjedhur produktin në faqen e saj:
  • Shuma e zgjedhur (50, 100, 250, 500, 1000…)
  • Shkruani Lidhje përdorues tuaj, foto, video… në varësi të shërbimit të zgjedhur
 2. Kliko në “Futeni në kosh” për të vazhduar procesin. Ju mund Shportë sa më shumë produkte si ju doni para se të paguani.
 3. Shkruani kupon dhe klikoni “aplikoni kupon” për të aplikuar zbritje (optional)
 4. Plotësoni informacionin e faturimit (emri, mbiemri, email…)
 5. Zgjidh metodën e pagesës
 6. Ju pranoni termat dhe kushtet e blerjes duke klikuar në kutinë e duhur.
 7. Për të përfunduar klikoni blerjes “arkë”. Nëse ju paguani me PayPal “Shko tek PayPal” për të nënshkruar dhe të paguajnë.

Tani ju do të merrni një email në adresën e dhënë që konfirmon marrjen e porosinë tuaj dhe të informojë ju keni vendosur porosinë tuaj të saktë.

A ka ndonjë rrezik për llogarinë time?

Ne jemi profesionistë, gjithmonë i trajtojnë ato me kujdes maksimal llogaritë e klientëve tanë, pasi mijëra urdhrave përfunduar me sukses, kurrë nuk ka qenë një rast i bllokuar ose ndalimit nga ndonjë rrjet social llogaritë e klientëve tanë, si ne punojmë me kufijtë e sigurisë që parandaluar këtë të ndodhë.

A duhet të jap fjalëkalimin tim?

Jo, në asnjë rast nuk kemi nevojë për fjalëkalimin e llogarisë tuaj.

Janë pasuesit e vërtetë?

Los seguidores pertenecen a perfiles inactivos, por lo que no agregarán actividad extra a tu perfil. En algunos casos las cuentas pertenecen a usuarios activos y reales, solo si en el producto indicamos “REALES”.

Janë pasuesit janë të përhershme?

Ndjekësit janë reale apo jo, nuk janë për jetën, ju duhet të mbani ato përmbajtje interesante dhe të freskëta, madje aq shumë interes të humbur. Ne nuk mund të presim një përdorues për të ndjekur mua përgjithmonë.

Në rastin e llogarive të fjetura, nganjëherë, rrjetet sociale rinovuar logarithms zbulimin e tyre për këtë lloj aktiviteti dhe do të kryejë pasime, duke bllokuar profilet pasiv, me humbjen pasuese të ndjekësve në profilin e klientit.

Creapublicidadonline.com është arsyeja pse ne ofrojmë një garanci prej 30 ditësh pas marrjes së pagesës, gjatë së cilës, çdo humbje do të zëvendësohet pa pagesë. Vetëm të na kontaktoni duke treguar numrin e porosisë dhe sa pasuesit mendoni se ju keni humbur.

Qëllimi i kësaj garancie është që përdoruesit tanë të gëzojnë shërbimin për të paktën 30 ditë, gjatë të cilave shfrytëzojnë për të kthyer në profilet e jo-aktive në përdoruesit e vërtetë përmes strategjive si ato shpjegohet në "Pse blejnë pasuesit për rrjetet sociale?"

A duhet të vënë profili im në publik?

Përpara se të bëjnë pagesën, ne kemi nevojë për ju për të vendosur privatësinë e llogarisë tuaj në "publike" për të përfunduar procesin në mënyrë korrekte. Pas shërbimit, ju mund të ri-privatizuar profilin.

Ju mund të blini disa shërbime?

Ju mund të blej sa më shumë shërbime si ju dëshironi. Vetëm të shkojnë ", duke shtuar to cart" produkteve në të cilën ju jeni të interesuar. Duke treguar për çdo sasi dhe lidhjen e kutive gjatë procesit.

Ju mund të ndahet ndjekësit në profilet e shumta?

Po, ne mundemi. Që nga web kanë vetëm një kuti për të lidhur, ju lutemi të na kontaktoni përmes emailit deklaruar numrin e porosisë, lidhjet dhe shumën që dëshironi pas çdo pagese. Kjo lehtë.

A ato të bëjnë urdhra me porosi?

Sigurisht, në qoftë se ju doni të rendit për nevojat tuaja ju lutem na kontaktoni përmes emailit apo Whatsapp.

Unë vetëm vendosni porosinë time Çka tani?

Nëse keni vendosur tashmë një urdhër, ne e vlerësojmë besimin tuaj në ne. Kontrolloni kutinë e email keni dhënë kur urdhërimin, Creapublicidadonline.com kanë një email që konfirmon të dhënat e rendit.

Vetëm të presë në mes të 1-3 ditë për ne të procesit porosinë tuaj dhe të japë ato, gjithmonë të bëjë sa më shpejt që të jetë e mundur, kjo periudhë është e përafërt dhe varet nga shkalla e shërbimit. Nëse ju doni porosinë tuaj do të dorëzohen në një datë të caktuar, ju lutem na kontaktoni për të përpunojë atë.

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem shkruani në email apo WhatsApp dhe deri në 24 orë për të zgjidhur pyetjen tuaj.

Sa kohë duhet për të arritur?

Që konsumatori urdhra mund të marrë rreth 24-48 orë deri sa ju filloni për të parë rezultatet. Të jetë i durueshëm, koha jonë e dorëzimit është rreth 1-3 ditë.

Nëse rezultatet pas kësaj periudhe ju nuk e keni vënë re, ne kërkojmë ndjesë, ju lutemi na kontaktoni kështu që ne mund të zgjidhur incidentin.

A mund të përdor llogarinë time gjatë shërbimit?

Po, ju mund të përdorni llogarinë tuaj normalisht, sepse ne nuk nevojë për ndonjë lloj të qasjes ndaj saj.

Cilat metoda e pagesës nuk ju ofrojnë?
 • PayPal
 • Bankcard
 • transferit bankar
A ofroni faturat?

Dado que algunas de las webs del sector no dan factura, entendemos que nos preguntéis. Queda claro que estamos obligados por ley a dar factura a nuestros clientes, somos una empresa seria, profesional y registrada, por lo que solo tienes que pedirla a través de email o Whatsapp indicando el número de pedido y tus datos de facturación para que te la enviemos lo antes posible.

Dëshmi

Pas një kërkimi të gjatë për një ofrues që ofron shërbim cilësor dhe të shpejtë, i prirur për Creapublicidadonline.com, në sajë të udhëzimeve dhe këshillave të tyre tani unë kemi shumë klientë të interesuar në biznesin tim. Blej ndjekësit është një zgjedhje shumë e mirë. Faleminderit, punë shumë të mirë.

Pedro Almeida

HR Solutions, Spain

Shumë të kënaqur me punën e tyre, të vazhdojë të punojë për një kohë të gjatë, një trajtim profesional dhe serioz.

FACPSI

Empresa, Mexico

Bleva Followers Instagram dhe në sajë të punës pabesueshme e kësaj faqe interneti të fitojnë famë e mori në rrjetet sociale, tani thirrni për një shumë e vendeve të punës. Unë kam rekomanduar për shumë nga kontaktet e mia, Përshëndetje dhe falë.

kiara Fdz

Aktorja, Colombia

duke përdorur cookies

Ky web site përdor cookies për ju të keni përvojën më të mirë të përdoruesit. Nëse ju vazhdoni të shfletoni ju jeni duke i dhënë miratimin tuaj për pranimin e cookies lartpërmendura dhe pranimin e tona Politika cookies

në rregull
Cookies Aviso

A doni një kupon 25 €?

Kontrolloni mail (promovime Gmail dosje)